Tło
Otwarcie
DymekPrzeszliśmy chrzest bojowy 2009-05-07 23:58:36
Dymek

7 maja był pierwszym dniem pracy wystawy przy "pełnym obciążeniu". Od rana odwiedzały nas grupy dzieci z rodzicami, dziadkami lub nauczycielami. Bez względu na wiek, każdy chętnie robił ogromne bańki mydlane, siłował się, wykazywał sprytem dobierając się do cukierków w sejfie lub sterował robotem. Wyjaśnienie zagadki tajemniczego korytarza i głowy na talerzu sprawiało dużo przyjemności. Spokojną zabawę w pracowni Profesora Ciekawskiego urozmaicały wybuchy i kłęby dymu, które były efektem eksperymentów studentów chemii.

Dymek
Głowna