Tło
Otwarcie
DymekWystawa jest już otwarta 2009-05-07 22:19:37
Dymek

W dniu 6 maja Pracownia Profesora Ciekawskiego została otwarta!

Przecięcia wstęgi dokonali: Prezes Family Parku - Pani Małgorzata Jasińska, Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - prof. dr hab. Antoni Bukaluk oraz oczywiście mała przedstawicielka tych, dla których wystawa została przygotowana.

Na uroczystym otwarciu, oprócz przedstawicieli Family Park i Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, obecni byli również zaproszeni goście, przedstawiciele firm, które wsparły finansowo akcję. Przebieg uroczystości utrwaliły media.

Dymek
Głowna